تبلیغات
جمال محمد صلوات - مهره مار
 
جمال محمد صلوات
السلام علیك یا اباعبدالله الحسین
شنبه 2 شهریور 1392
مهره مار در اولین برخورد شاید مساله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته و جدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف و اثبات می نماند و علم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیار جزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند در خصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند:
هر شیء در جهان هستی به واسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرژی های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین در آسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است.

مارهای نر و ماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا کنند و بر آن وضعیت فائق آیند. و با این عمل ادامه بقاء یابند. خداوند متعال متابولیسم بدن مار را به گونه ای آفریده است که در طول سال یک ترشح استخوانی از جنس شاخ بر روی سر خود همانند پینه ترشح می نماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار می شناسیم.

مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره ها حدودا به قدر 2 عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و 40 روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی میگردد.

1. بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می نماید و استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض تر و هر چه عصبانی تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می شوند و چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می کنند شیفته شما می شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

2. به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین دردها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

3. خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل) و دکل های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار است.

تجار و سیاست مداران و چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می پردازند.

مهره مار چگونه به دست می آید؟
مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه ای و از جان گذشته ای که روزها و شبها را در کوه ها و دشت ها سپری می نمایند به دست می آید. این مارگیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره مار می شوند.

مارها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می گویند. این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می گردد. قطعات دیگر نیز در زمان های مناسب دیگر و پس از کشتن مارها به دست می آید.

بطور کلی خواص اصلی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته است و به همین دلیل گاهی تنها دو عدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می رسد. دو عدد دندان مار نیز خواص بسیار نیرومندی در ایجاد شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آن ها از شانس و بخت بسیار خوبی برخوردار می شود.

آزمایش اصالت مهره های مار
چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر؟ برای این که شما از قابلیت های جادویی این مهره ها باخبر شوید باید بدانید که آزمایش اصالت مهره های مار به صورت زیر انجام می گردد:

1. به همراه مهره مار نیش مار و دندان مار را برای رفع شبهات احتمالی بررسی کنید.

2. اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در ظرف قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می چسبند! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مارها در زمان جفت گیری می باشد. البته گفته شده است پس از انجام این آزمایش مهره های مار خاصیت جادویی خود را کمی از دست می دهند (معروف به قهر مهره مار) اما خاصیت اصالت آن تا ابد باقی می ماند به طوری که اگر هزاران بار هم این تست را با فواصل زمانی انجام دهید باز این صحنه زیبا را خواهید دید.

3. در زیر مهره مار اصل نقش خاصی خواهید دید که همزمان با رشد مار تشکیل می شود که ساده ترین راه تشخیص است.

مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود؟
یکی از مهم ترین سوالات شما چگونگی تهیه مهره مار (اصلی) است؟ نوعی ترشح طبیعی بر بالای سر مار (نر و ماده) هنگام جفت گیری آغاز میشود و به سرعت سفت و مستحکم (به سختی سنگ) میشود که به آن مهره مار می گویند، در روش تهیه سنتی پس از جفت گیری مار در طبیعت و یا در محل زندگی آن ها مهره ها ی مار جمع آوری می شوند که به دلیل سختی کار ممکن است با قیمت های بالایی (با توجه به ارزش های بالای این مهره ها) به فروش می رسند، در این روش مشکل اصلی امکان جفت نبودن مهره های مار است.

در روش مدرن تر نژادهای از مار که بیشتر جفت گیری کرده و بهترین مهره مار را تولید میکنند جمع آوری شده و به صورت جفت جفت نگهداری می شوند و در شرایط مناسب آب و هوایی و تغذیه قرار می گیرند تا جفت گیری بیشتر داشته باشند و تمام مهره های آن ها جمع آوری شود، از جمله مزایای این روش جفت بودن قطعی مهره های مار و قیمت تمام شده بسیار پایین آن است. مهره مار در برخی از کشور های خارجی مخصوصا هندوستان و کشور های عربی اهمیت و ارزش بسیار بالاتری نسبت به ایران دارد.

هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم؟
1. یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است. برخی از خریداران به دلیل اینکه تاکنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند.

2. دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماره است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد. دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند.

3. موارد دیگری نیز برای آزمایش مهره مار در سرکه و یا مواردی دیگر نیز وجود دارد که امکان انجام آنها هنگام خرید امکان پذیر نیست. پیشنهاد میکنیم بعد از خرید مهره مار از جواهر مارکت آن را روی شعله آتش (ترجیحا شعله آبی گاز) قرار دهید تا از اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید (دقت کنید شعله کبریت ممکن است باعث دوده گرفتن مهره مار شود – مهره مار را به مدت طولانی روی آتش قرار ندهید)

4. قیمت مهره مار با توجه به ارزش بسیار بالای آن و کمیاب بودن هیچ معیار خاصی ندارد، ممکن است یک فالگیر مهره مار را (که احتمالا اصلی نیست) را تا چند صد هزار تومان بفروشد! و ممکن است بدلیل عدم آشنایی اکثر مردم با مهره مار هر شیء دیگری شبیه به مهره و یا ترجیحا شبیه مهره مار را با قیمت های پایین و گول زننده به فروش برسانند.

5. اندازه مهره مار مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک لپه است (در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد)، مهره مارهای که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند (مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست)نوع مطلب : اطلاعات پزشكی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:04 ق.ظ
Normally I don't learn post on blogs, however I
would like to say that this write-up very pressured me to check out and do it!
Your writing taste has been surprised me. Thanks, very great post.
دوشنبه 28 آبان 1397 03:59 ب.ظ
My partner and I stumbled over here by a different website and
thought I may as well check things out. I like what I see so now i am following you.

Look forward to exploring your web page yet again.
دوشنبه 28 آبان 1397 06:00 ق.ظ
I every time used to study paragraph in news papers but
now as I am a user of web therefore from now I am using net for
posts, thanks to web.
پنجشنبه 24 آبان 1397 01:51 ب.ظ
My partner and I stumbled over here from a different web address and thought I should check things out.
I like what I see so now i am following you. Look forward to looking over your web page yet again.
شنبه 19 آبان 1397 10:34 ب.ظ
Ridiculous quest there. What occurred after? Good luck!
جمعه 18 آبان 1397 02:40 ب.ظ
Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous
to and you are just extremely great. I really like what you've acquired here, certainly like what you're
stating and the way in which you say it. You make it enjoyable and you
still take care of to keep it wise. I can't wait
to read much more from you. This is actually a great site.
چهارشنبه 16 آبان 1397 11:21 ق.ظ
WOW just what I was searching for. Came here by searching for مهره
یکشنبه 13 آبان 1397 03:20 ب.ظ
Touche. Solid arguments. Keep up the good spirit.
شنبه 12 آبان 1397 08:40 ب.ظ
Great delivery. Outstanding arguments. Keep up
the amazing spirit.
شنبه 5 آبان 1397 08:32 ب.ظ
Hey there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips?
جمعه 27 مهر 1397 11:54 ق.ظ
Thank you for some other great post. Where else may just
anyone get that type of information in such a perfect way
of writing? I have a presentation next week, and I am at the search for
such info.
سه شنبه 24 مهر 1397 06:09 ب.ظ
I just couldn't go away your site before suggesting that I extremely
enjoyed the usual information a person provide to your visitors?
Is gonna be back continuously to check up on new posts
چهارشنبه 18 مهر 1397 12:07 ب.ظ
First of all I want to say excellent blog! I had a
quick question that I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to know how you center yourself and clear
your thoughts before writing. I have had a tough time clearing my
thoughts in getting my thoughts out there. I truly do enjoy
writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be lost simply just trying to figure out how to begin. Any
ideas or hints? Cheers!
یکشنبه 15 مهر 1397 10:57 ب.ظ
Heya i am for the primary time here. I found this board and I to find It truly helpful & it helped me out a lot.

I am hoping to present something again and help others such as you helped me.
پنجشنبه 12 مهر 1397 11:01 ب.ظ
Hi there mates, nice article and good arguments commented
at this place, I am really enjoying by these.
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 05:08 ب.ظ
We stumbled over here by a different website and thought I may as well check things out.
I like what I see so now i am following you. Look forward to checking
out your web page for a second time.
جمعه 13 مرداد 1396 07:57 ق.ظ
I am extremely impressed together with your writing abilities and also with
the structure for your blog. Is this a paid theme or did you modify
it your self? Either way keep up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a
nice weblog like this one these days..
جمعه 6 مرداد 1396 05:36 ب.ظ
Hey there I am so delighted I found your web site,
I really found you by error, while I was looking on Google for something else, Anyways I am here now and would just like
to say thanks for a remarkable post and a all round
exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time
to look over it all at the minute but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I
have time I will be back to read a great deal more, Please
do keep up the excellent work.
یکشنبه 11 تیر 1396 11:13 ق.ظ
Hello i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace,
when i read this piece of writing i thought i
could also make comment due to this sensible piece of writing.
دوشنبه 22 خرداد 1396 10:43 ق.ظ
Thanks for every other excellent article. The place else
may anybody get that type of info in such an ideal way of writing?
I have a presentation next week, and I am at the search for such info.
یکشنبه 21 خرداد 1396 03:34 ب.ظ
Hello, Neat post. There is an issue together with your site in web
explorer, would check this? IE still is the marketplace chief and a good section of other people will omit your fantastic writing due to this problem.
یکشنبه 21 خرداد 1396 02:03 ق.ظ
Greetings! Quick question that's entirely off topic. Do
you know how to make your site mobile friendly?

My website looks weird when viewing from my iphone4. I'm
trying to find a theme or plugin that might be able to fix this problem.
If you have any suggestions, please share. With thanks!
یکشنبه 21 خرداد 1396 01:55 ق.ظ
It is the best time to make some plans for
the future and it's time to be happy. I have read this post and
if I could I desire to suggest you some interesting things or suggestions.
Perhaps you could write next articles referring to this article.
I wish to read more things about it!
شنبه 30 اردیبهشت 1396 04:24 ق.ظ
I have read so many content concerning the blogger lovers however this article is really
a pleasant article, keep it up.
یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 04:39 ب.ظ
Hey there, You have done an incredible job. I'll definitely digg it and in my view recommend to my friends.

I am sure they'll be benefited from this site.
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 07:34 ب.ظ
Thank you for every other informative blog. Where
else may just I get that kind of info written in such a perfect approach?
I've a venture that I'm just now running on, and I have been on the look out for such
info.
جمعه 25 فروردین 1396 07:37 ب.ظ
constantly i used to read smaller posts which as well clear their motive, and that is
also happening with this piece of writing which I am reading now.
یکشنبه 20 فروردین 1396 09:37 ق.ظ
WOW just what I was looking for. Came here by searching for مهره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی